Spedra: 5 najčastejších otázok a odpovedí

Jedným z populárnych liekov na riešenie erektilnej dysfunkcie je aj Spedra. Ak ste nad užívaním tohto lieku premýšľali, no nemáte dostatok  informácií, zodpovieme vám päť najčastejších otázok, jej budúcich užívateľov.

Muž v čiapke s bosými nohami sedí na zemi so sklonenou hlavou

1.      Koľko liek stojí ?

Spedra cena https://www.lacnegenerika.to/produkty/generikum-spedra-2 je spomedzi všetkých tabletiek určených na problémy s erekciou, v podstate, najnižšia. Ušetriť môžete aj užívaním lacnejších generík. Pozor, nemýľte si ich s nelegálnymi liekmi. Ide iba o lacnejšiu náhradu s rovnakými účinkami.

 

2.      Kedy môžem liek užívať?

Odpoveď je taká istá ako pri všetkých liekoch na rekciu. Pokiaľ trpíte vysokým tlakom, diabetom, poruchami zrážanlivosti krvi, ochorením obličiek či srdca, alebo máte iné zdravotné komplikácie, ktoré radíme medzi chronické, lieky na erekciu nie sú úplne rozumným riešením. Minimálne by ste sa mali dopredu poradiť so svojim lekárom. Ak ste zdraví ako rybička a jediným problémom je erekcia, lieky môžete užívať bez obáv.

 

3.      Ako dlho môžem užívať tabletky?

V tomto prípade platí – všetkého veľa škodí. Tabletky môžete užívať pravidelne a aj po dlhšiu dobu. Je však dôležité, aby ste na sebe nepociťovali žiadne vedľajšie účinky. V tom prípade, je potrebné s ich užívaním skončiť ihneď.

 

4.      Hrozia mi vedľajšie účinky?

Keď už sme spomenuli vedľajšie účinky, tak o nich musíme i niečo povedať. Áno, isté riziko tu je. Väčšinou ide o bolesť hlavy, sčervenanie v tvári alebo tráviace ťažkosti. U každého je to však individuálne. Preto začnite s menšími dávkami a pozorujte, čo s vami tabletky robia.

Smutný muž sedí na zemi

5.      Ako rýchlo sa dostaví erekcia?

Erekcia sa dostaví až pri sexuálnej stimulácii. Preto sa nečudujte ak sa ihneď po užití tabletky, nebude nič diať. Väčšina užívateľov uvádza čas medzi piatimi až desiatimi minútami od začatia pohlavného styku. Aj to je ale individuálne. Konkrétny čas nástupu erekcie záleží hlavne na tom, ako vážny je váš problém s potenciou.