Servis, ktorý rieši vzťahy

Dnešná spoločnosť ponúka i prijíma služby na každom kroku. Služby využívame každý deň a majú rôznu podobu. Preto sa stane, že niektoré nám prídu trochu bizarné, no aj napriek tomu sú tu pre nás a môžeme ich využiť. Teda chcem sa pozrieť na niektoré z týchto služieb, o ktorých asi nemáme šajn a ktoré sme ešte zrejme nevyužili a niektoré možno ani nevyužijeme kvôli ich bizarnosti. Takže pripravte sa, ideme na to.
šťastní novomanželé
1.       Chcete sa rozísť?
Žiaľ, stávajú sa situácie, kedy počas vzťahu cítime, že by nám bolo lepšie, ak by sme vzťah ukončili. Lenže prísť s týmto návrhom býva také ťažké! Bojíme sa, ako to dotyčná osoba príjme, pretože aj tak ju máme radi a nechceme v nej zanechať nejakú citovú ujmu. Alebo sme proste zbabelí. No v oboch prípadoch si môžete objednať servis, kedy túto nepríjemnú správu vybavia za vás poskytovatelia tejto služby. Najskôr im opíšete váš vzťah a dôvod, prečo ho chcete ukončiť. Následne si môžete objednať služby, kedy títo ľudia oznámia túto novinu miesto vás a to formou telefonátu za 30 dolárov, formou e- mailu za 10 dolárov alebo formou zaslania krásne vyzerajúce listu v podobe tohto oznámenia s darčekmi, za 80 dolárov. Navyše si môžete objednať prémiové služby, kedy to títo ľudia oznámia vašej polovičke osobne pri stretnutí v reštaurácii, alebo pomocou piesne.
navléknutí prstýnků
      2. Chcete konečne svadbu, no máte stresy z tých vybavovačiek, ktoré k tomu patria?
Existuje servis, ktorý vám chystanie svatby podstatne uľahčí. Ak nechcete vybavovať pozvánky a veci okolo toho spojené, ak chcete okamžitú svadbu a to hlavne s milovanou osobou a ak si dokonca určité osoby na svadbu pozvať neželáte, je tu služba presne pre vás. Jednoducho poskytovateľov skontaktujete,  a tí vám svadbu pripravia kedykoľvek a kdekoľvek, podľa vášho priania. Povedzme, že chcem svadbu za týždeň pri blízkom jazere a títo poskytovatelia mi to zabezpečia a všetko pripravia miesto mňa. Nemusím upozorňovať všetkých naokolo, pozvem iba toho, koho chcem a iba prídem na dohodnuté miesto. A svadba sa môže uskutočniť.