Príklad úspechu, zábavy a bezplatných služieb

Zaujímavým príkladom finančnej stability je podľa mňa jedna z najpopulárnejších webových stránok s názvom Youtube. Zoberme si fakt, že táto stránka sa teší popularite od roku 2006 a stále sa drží medzi top najnavštevovanejšími stránkami celkovo. Za svoju dobu fungovania jedine prosperuje, v žiadnom prípade jej nehrozí krach alebo zánik.
youtube na monitoru

Do tvorby tejto stránky museli jej tvorcovia určite vraziť svoje financie a i dnes majú veľa zamestnancov, ktorým i pekne platia. Zamestnancov v podobe správneho udržovanie tejto stránky i zamestnancov v podobe moderátorov a zabávačov. Navyše každý človek, ktorý prispeje videami na túto stránku, môže prísť k finančnému zisku. Je to podľa môjho názoru, obdivuhodné a super. Ešte si zoberme fakt, že títo ľudia, ktorí pracujú pre Youtube majú prácu, ktorú im mnohí závidia a sami zamestnanci sú spokojní takisto. Youtube ich dokáže uživiť a nie len to. Myslím si, že si môžu dovoliť i značkové oblečenie a podobné radosti.
začít teď

Tak na tomto príklade vidíme, ako sa tu dokonale točia peniaze, pričom sa tvorí aj zábava a ľudia si môžu zarobiť. Zarobiť si zábavou a podelením sa so svojimi videami s ostatnými. Youtube to musí mať skrátka perfektne premyslené, pretože to funguje a táto sieť je čoraz viac, z roka na rok, bohatšia videami a asi aj príjmami. A ďalšia vec, je pre každého dostupná zdarma. Založíte si účet, máte skvelé výhody a za poplatok? Nie. Zdarma! Ak si chcete stiahnuť povedzme hru alebo aplikáciu do Androidu, niekedy sa nejedná ani o dobrý produkt a už pri zapnutí na vás útočia Ads a upozornenia, aby ste si zakúpili plnú verziu, či kúpili nejaké bonusové možnosti. Pritom v porovnaní s Youtube sa jedná určite o neporovnateľne menej významnú aplikáciu, ktorá má možno i nejaké výrobné chyby.

pracant na počítači
Stránke Youtube však veľkou mierou napomáhajú aj bežní prispievatelia. Bolo to riziko. Nechať stránku na rôznych neznámych prispievateľoch. Ale ako vidíme, ľudstvo dokáže byť prínosné a vytvoriť úžasnú vec. Každý jeden užívateľ, ktorý prispel videom, má na tomto skvelom projekte zásluhu. Klobúk dolu.