Filmy na večer s priateľkami

Áno to sme my ženy. Teda väčšina žien. Športový štýl sa určite hodí každej a tenisky pristanú na každej nohe, ale vidieť pekne upravenú ženu v elegantných šatách a vysokých opätkoch nenechá chladné žiadne mužské srdce. Práve my sme vo vzťahu tie ochraňované a rozmaznávané. Sme romantické duše a žena, ktorá tvrdí, že romantiku neznáša klame. Nič nepoteší viac ako kvety, ktoré muž daruje len tak. Veľmi často sa stretávame s priateľkami a otvoríme si fľašu vína. Najlepšie je, ak pri tom pozeráme film či seriál. Mladé slečny hľadajú skôr fantazijné príbehy ako Twilight, lebo Upírske denníky. Krásny hlavný hrdina a nerealistický príbeh. No ženám po dvadsiatke prinášajú filmový zážitok iné žánre.

popcorn
 
Komédie                     Ako náhle začneme pracovať, náš život už nie je taký bezstarostný ako za študentských čias. Preto raz za čas nám zdvihne náladu pozrieť si  naozaj vtipnú uvoľnenú komédiu. Som božská je skvelá komédia o Renee, ktorá je typická nezadaná žena s nadváhou, kým sa nebuchne do hlavy a začne sa správať ako sebavedomá krásavica. Millerovci na výlete je ďalšia z top komédií, ktorá má vysoké odporúčania. Ale povedzme si úprimne. Ktorá komédia, v ktorej hrá Jennifer Aninston je zlá? Millerovci sú poskladaná rodina, ktorú David vymyslel, aby dokázal prepašovať drogy do Mexika. O pomoc požiadal susedov, ktorým sľúbil odmenu. A čo by to bol večer bez Denníka Bridget Jonesovej?

sledování tv
                                             
Drámy                        Niekedy je dobré pozrieť si aj vážnejší film. Napríklad Nedotknuteľní v sebe nesie krásny príbeh, ale zároveň sa nad niektorými scénami pousmejete. Ide o ochrnutého starého pána, ktorý po tom ako zostal na vozíku stratil chuť do života. To sa však zmení, keď na miesto opatrovateľky nastúpi veselý černoch. Podobný príbeh má romantická dráma Než som ťa spoznala. Kedy jedno dievča začne robiť pestúnku ochrnutému mužovi.