Aký príbeh rozprávajú tie Vaše dvere?

Či už to pripúšťate alebo nie, dvere sú skutočne dôležitou súčasťou vizuálnej podoby Vášho domu.
Pýtate sa prečo by ste mali dávať pozornosť pre Vás tak nezmyselnému detailu?
Tu je hneď niekoľko základných dôvodov, ktoré jednoznačne zmenia Váš názor na „tento nevýznamný detail.“Záhadné sklenené dvere.png

  • Dvere dodávajú Vášmu domu ten konečný šmrnc, sú tou pomyselnou čerešničkou na torte.
  • Sú presne tým detailom, ktorý sa na oko zdá byť len detail, ale v konečnom dôsledku buď vizuál domu podporí alebo ho môže aj úplne zničiť.
  • V neposlednom rade sú bránou do Vášho domu. Každý predsa chce, aby brána do jeho domu bola vábivá, originálna a aby sa hostia pred vstupom cítili zvedavo, pri vstupe jedinečne a po vstupe bezpečne no nie?
  • Je to brána bezpečia Vášho domu-Vášho domova. Aj keď si to možno neuvedomujete, Vaše dvere sú ochranou Vášho domova. Sú tým miestom, cez ktoré musí každý prejsť a preto by ste pri ich výbere mali byť obzvlášť opatrní. Mali by byť tým vchodom, pri ktorom sa nemusíte báť o Vás a Vašu rodinu.
  • Sú dizajnovým ale aj ochranným prvkom Vášho domu.
  • Sú dôležitou súčasťou nielen Vášho domu, ale predovšetkým domova!

Možno Vás tieto, dovoľujem si zdôrazniť, že len základné dôvody presvedčili, možno vydesili a možno Vám otvorili oči. No jedno je jasné. Dvere sú skutočne dôležité, a preto si zaslúžia špeciálny čas venovaný pri ich výbere. Ak ste však teraz zmetení a potrebujete jednoznačne radu ako postupovať pri výbere dverí, môžem Vám povedať, že rád existuje mnoho, ale predovšetkým sa musíte cítiť s nimi bezpečne a mali by ste byť s nimi spokojní aj z hľadiska ich vizuálu. Uvidíte, že sa Vám potom bude krajšie chodiť domov.Sklenene dvere s originálnym designom.jpg Výborným tipom sú však sklenene dvere, ktoré dokážu jednoduché zázraky. Sú neprosto originálne, dizajnovo oku lahodiace a v poslednej dobe medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Stále viac inštalácií po celom svete sa pýši touto novinkou. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si tie svoje.