Vlastnosti, ktoré milujeme

Ženy majú veľmi veľa typických vlastností, pre ktoré ich muži často odsudzujú, no na druhej strane ich rovnako často aj obdivujú. Každá z nás je úplne iná, každá z nás je totálne jedinečná a práve to je niečo, čo muži nedokážu pochopiť. Pretože, napriek tomu, že aj medzi nimi existuje ohromné množstvo odchýlok, vo všeobecnosti sú si veľmi podobní. Na rozdiel od nás, pretože sme jedinečné a neopakovateľné. Ktoré vlastnosti teda muži na nás skutočne milujú? A prečo to tak vlastne je? Môžete sa na to pozrieť spolu s nami. Je však jasné, že tieto vlastnosti nemá úplne každá z nás. Vo všeobecnosti však väčšina tvrdí, že áno.
malovaná dívka
Vernosť
A tu teraz nejde len o to, že sme verné svojmu partnerovi. Sme verné svojej mame. Sme verné kolegyniam v práci. Sme verné našim priateľkám. Teda hlavne tým pravým, ktoré máme okolo seba. Vernosť je niečo, čím sú výnimočné práve ženy. Ale viete, ktorá vernosť je tá skutočne najdôležitejšia? Tú, ktorú máme sama k sebe. Ak sme verná sama sebe, už nič nás nemôže zastaviť.

Inteligencia
Všetci vieme, že inteligencia je sexi u oboch pohlaví. U ženy sa však prejavuje naozaj neuveriteľným spôsobom. Žena, ktorá má v hlave, veľmi dobre vie, čo od svojho života chce. Je to naozaj dôležité, ale nielen preto, lebo chceme, aby bola partnerka inteligentná. Chceme sa s ňou stále rozprávať o rôznych veciach.
postavička hrdinky
Výrečnosť
Výrečné ženy sú buď milované, alebo nenávidené. Hlavne preto, že veľmi často nevedia, kedy majú prestať rozprávať. Nemôžete im to mať za zlé. No napriek tomu, obdivuhodné je to preto, lebo ich výrečnosť nie je o tom, že by sa rady počúvali. Ale o tom, že sú rady, keď ich niekto počúva.

Sebestačnosť
Ženy už viac nechcú byť závislé od svojich partnerov. Môžete to vidieť v práci, môžete to vidieť v škole, môžete to vidieť naozaj neustále. Verte však tomu, že nezávislosť je presne to, čo je skutočne dôležité a čo je naozaj sexi.