Vianočná dekorácia

Aj vy rozmýšľate, čo by ste si tento rok pridali do vašej vianočnej dekorácie? Najväčšiu časť krásnej vianočnej dekorácie tvoria svetlá. Hra so svetlom a nasvietené dokárácie tvoria tie najkrajšie vianočné dekorácie, ktoré všetci tak každý rok obdivujeme. Stovky drobných svetielok, ktorí blikajú do zimnej noci, robia presne to čaro, na ktoré sa všetci každý rok tešíme. Vyzdobte si preto aj vy vaše okná a vytvorte krásnu tajomnú vianočnú atmosféru pre seba aj okoloidúcich, ktorí sa pozrú na vaše krásne vyzdobené okná. Led svetelný záves je ideálny na takúto okennú alebo balkónovú dekoráciu. Malé svetielka, ktoré blikajú, alebo robia iné efekty.

vianočná dekorácia

Led svetelný záves sa ľahko naištaluje na rám okna, alebo balkón, terasu, sklenený výklad a pod. Môžete ho zavesiť taktiež na stenu, kde vám bude robiť krásnu svetelnú stenu, pred ktorou sa môžete napríklad fotiť a urobiť perfektný svetelný efekt na vašich vianočných fotkách. LED svetelné závesy môžete využiť aj pri iných príležitostiach ako je napríklad narodeninová oslava či svadba, pretože krásne zamieňajú svetelnú stenu. U nás si môžete vybrať z veľkého množstva z LED svetelných závesov – ponúkame dva farebné odtiene a výber z niekoľkých dĺžok.

svetelná dekorácia

Okrem toho ponúkame aj iné LED svetelné dekorácie, takže môžete všetku vašu svetelnú dekoráciu kúpiť na jednom mieste. Máme v ponuke aj LED cencúle, LED svetelné reťaze, LED svetelné hadice a LED svetelné figuríny. A taktiež vám vieme vyrobiť svetelnú dekoráciu na želanie u vás doma, či vo firme, hoteli, reštaurácií, či všade tam, kde vianočnú dekoráciu chcete mať. Spoločnosť X Lights má v ponuke inštaláciu vianočnej dekorácie pre obec alebo mestá, stačí sa s nami dohodnúť telefonicky alebo mailom a pretvoríme vaši dedinu, obec či mesto na rozprávkovo vianočné mestečko, ktoré každý rok pozeráme vo vianočných filmoch.