Vankúšiky ku sedačke

Niektoré predajne predávajú vankúšiky už ku novej sedačke a niektoré si musíte zakúpiť zvlášť. Preto Vám v dnešnom článku poradíme ktoré vankúšiky sú pre Vašu sedačku vhodné a ktoré sú ideálne pre Vaše maximálne pohodlie.

sedačka
 
Vankúšiky majú dvojzmyslový charakter. Na jednej strane  doplňujú interiér a na druhej zase majú zvyšovať pohodlie. Ale ktoré vankúšiky sú na to vhodné ?
Tu sú tipy ktoré Vám pomôžu zakúpiť správne vankúšiky na novú sedačku .
 
Tvar :Buďte kreatívny a vytvorte si svoj vlastný štýl ktorý Vám vyhovuje . Je len na vás aký si vyberiete ale môžete aj kombinovať napríklad tvár kocky s oblými či z okrúhlymi  a podobne.
 
Textúra :Najčastejšie sa používa textílie , ale môžete taktiež ísť aj do zamatu , vlna , hodváb , plátno alebo semiš. Pri semišových vankúšoch ale pozor aby sa  nezašpinili , pretože  je ich ťažko oprať.

pohovka
 
Farba :môžete použiť akúkoľvek farbu ktorá sa Vám páči. Môžete si vybrať napríklad aj podľa farby  interiéru , či farby sedačky alebo sa môžete inšpirovať rôznymi farbami ktoré máte okolo seba.
 
Vzor vankúšov :Môžete použiť  obrázky z rastlinami či zvieratami , či rôzne štátne vlajky alebo s rôznymi  geometrickými tvarmi. Inšpirovať sa taktiež môžete rôznymi trendami ktoré teraz sú In.
 
Počet vankúšov :Ak máte veľkú sedačku môžete mať na nej aj 10 . Záleží od vás koľko by ste chceli , no malý sedačky sa dávajú 2 až 3 vankúše.  Čím viac ich máte tým môžete mať  väčšie pohodlie.

křeslo
 
Iné :Taktiež môžete mať vankúšiky ktoré majú strapce , či zipse a podobne . Na trhu ich máme mnoho druhov  čiže máme si s čoho vyberať .
 
Špeciálne vankúše ;Ak sa Vám páčia vankúše ktoré môžu byť užitočnou pomôckou pre vaše zdravie môžete použiť aj tie. Samozrejme kombinácia takýchto vankúšov s ladenom  je už ťažšia ale správne doladenie môže dodať ten správny efekt.