V čom sme lepšie?

Otázka „Ktorá polovica to je?“ nie je na mieste. Všetci vieme, že tieto prívlastky patria ženám. Celé roky sa snažia vedci prísť na viac a viac rozdielov medzi pohlaviami, podsúvajú nám množstvá faktov a zaručených právd o tom, v čom je ktoré pohlavie lepšie. Na základe týchto „výskumov“ dochádza často aj k vtipným zisteniam. 

spánek

Čo dokázali výskumy.
Ženy vedia rozlíšiť viac odtieňov farieb ako muži … možno práve túto vlastnosť využívajú módne spoločnosti a butiky, ktoré sa nám neraz snažia predať 4 odtiene modrých šiat – zbytočne si ich budete kupovať. Muži budú aj tak vidieť len modré šaty. Je jedno či tá modrá je azúrová, nebesky modrá, alebo parížska modrá, pre mužov sú to modré šaty a žiadny rozdiel v nich nezbadajú.

Ženy vraj majú viac chuťových pohárikov ako muži… otázkou potom zostáva prečo je tak veľa svetovo známych šéfkuchárov a nie šéfkucháriek.
Dostatok spánku je vraj krokom k lepšej a zdravšej pleti. Tak prečo milé dámy v noci nespíte?… podľa posledných zistení vraj priemerná žena spí o 2-3 hodiny menej, lebo aj v noci máme nad čím premýšľať. Tak šup-šup do postele, dohnať čo ste zameškali.

svoboda

Ženy sú výrečnejšie ako muži. Za jeden deň povieme viac ako 20 000 slov, zatiaľ čo muži len niečo nad 7 000 slov. Všimli ste si, že vo všetkých funkciách hovorcov sú prevažne muži?…a vraj ženy sú ukecané. S nami by boli tlačovky najsledovanejšími programami dňa.

Možno v tom rečnení vedieme, ale je to vraj preto, lebo až 80% žien si samo z nás odpovie na otázku, ktorú sme položili… pritom by len stačilo keby sme na naše otázky dostali pravdivé odpovede.

kuchyň

Posledné zistenie je založené na ženskej nerozhodnosti. Vraj za celý náš život strávime asi rok rozhodovaním čo si oblečieme. Ale na obranu, je naozaj ťažké vybrať si či sa nám viac hodí azúrovo modrý sveter, alebo ten, ktorý má farbu parížskej modrej. Keby sme tušili, že je to Vám mužom jedno tak sme v tomto podstatne rýchlejšie.