úsporné a moderné LED osvetlenie

Benefity moderného LED osvetlenia – ako ušetriť efektívne

Moderný spôsob života nás učí šetriť energiu, ale samozrejme spolu s tým aj vlastné peniaze. Na správnom osvetlení domácnosti, priemyselných a firemných objektov, v interiéroch a exteriéroch sa dajú ušetriť nemalé peniaze. LED osvetlenie patrí k technológiam, ktoré sú naozaj ekonomické a ekologické.

Všetky typy a druhy LED osvetlenia majú veľmi nízke energetické požiadavky a naopak nesmierne dlhú životnosť, len pre porovnanie, najobľúbenejšie produkty, LED žiarovky majú priemernú životnosť až 5,5 roka.

Trh je bohatý, ponuka je široká, ak si vyberiete zo sortimentu led osvetlenie získate kvalitu, elegantný dizajn a predĺženú 5 ročnú záruku.

digital-led-strip-lights-2103022_640

Porovnajme klasickú žiarovku s LED osvetlením

Samotný princíp je úplne rozdielny, klasická žiarovka má zlé využívanie energie, z toho dôvodu má aj krátku životnosť – na vytvorenie svetla využije iba 5= energie, zvyšok je iba vytvorené teplo. Naopak LED osvetlenie využije takmer celú energiu na svetlo. Klasické žiarovky boli nepraktické – ľahko sa rozbíjali, LED osvetlenie je takmer nerozbitné. Ich spotreba energie je v porovnaní s klasickým osvetlením výrazne nižšia, patria do kategórie A a porovnanie energetickej náročnosti a ekonomickej výhody nájdete na stránke ponuky led osvetlenie v záložke LED žiarovky. Budete príjemne prekvapení parametrami úspory.

stripes-3223819_640

Sortiment a ponuka LED osvetlenia

Ponuka led osvetlenie vychádza zo skúseností klientov, že jedna farba nestačí a preto je na výber široká paleta možností druhov LED osvetlenia – pásy, reflektory, žiarovky, svietidlá, panely, bodové osvetlenia, lišty, profily, trubice, stropné svetlá, ovládače na LED osvetlenia a pomocný technický materiál ako samolepiace pásy, hliníkové ochranné puzdra proti prehrievaniu a mnoho ďalších položiek. Ponuka má v kolekcii aj možnosti rôznych farebných prechodov, možnosti postupného stlmenia farby, viaceré farebné vyžarovania a hlavne nadčasový moderný dizajn.

Ich využitie je v prvom rade praktické, funkčné, s LED osvetlením sa ľahko pracuje, dá sa vo vhodnej forme umiestniť kamkoľvek a dokáže vytvoriť skutočnú náladu podľa danej situácie.

Úplne zjednodušene vyjadrené – od podsvietenia kuchynskej linky, skrinky, osvetlenia exteriéru, chodníkov, exotických záhradných rastlín, interiérových podhľadov až po monumentálne osvetlenie historických budov, fontán, parkov a mnoho iných dizajnových variácií.

Aj preto je obľúbenosť led osvetlenie veľká.