Tábory ktoré neuveríte že existujú

Ste aj vy milovníkom slaniny ? Ak áno , mal by ste pripravovať kufre a prihlásiť a do tohto slaninového táboru . Ľudia majú až tak radi slaninu že sa rozhodli založiť slaninový tábor No pozor nie to len o slanine ale venujú sa tam aj rôznym aktivitám čiže je vhodný pre všetky vekové kategórie.

stany

Detský tábor StaweroPola. Chcú sa Vaše deti stať vojakmi ? Potom je tento tábor presne pre nich. V ňom sa nachádzajú deti od 12 do 17 – tých rokov a verte  že svoju detskú nevinnosť musia  nechať za dverami. Pretože toto je reálny detský tábor s reálnymi inštruktormi ktorý by Vás najlepšie pripraviť na to čo Vs čaká pri vstupe do armády, pri ktorom si deti .

Chceli by ste sa aj vy dozvedieť počas tábor o sebe niečo viac ? Al áno tak určite navštívte tento tábor Tentrition univerzity , ktorá si pre školákov pripravila zaujímavý program pri ktorom si deti môžu zachytiť DNA , dohľadať si svojich predkov a zostaviť si tak presný rodokmeň svojej rodiny.

V Čine as dnes nachádza cez 632 miliónov používateľov internetu , a odhaduje sa že približne 24 miliónov deti trávi na ňom nadmerne veľa času a stavajú sa závisle a tak v roku 2006 vybudovala Čina špeciálne detské tábory v ktorých sa snažia prelomiť závislosti na internete. Dĺžka takéhoto táboru sa môže líšiť , ale väčšinou sa tam deti zdržia 3 až 6 mesiacov. 

oheň

Ste už aj vy dospelí ale radi spomínate na chvíle ktoré ste strávili na táboroch ? Ak áno, tak v roku 2013 sa rozhodli otvoriť. Ľudom sa to zapáčilo a v jednom tábore sa nachádza 150 dospelých a počas týždňa si môžete užívať všetky aktivity ktoré ste robili ako deti na táboroch . Od športov cez vodné hry , súťaže , party , ale čo je s jednou s najväčších lákadiel je fakt že môžete všetci piť a dokonca máte v dispozícii celý bar v ktorom si môžete vybrať akýkoľvek alkohol aký len chcete.