Stručný návod na zrýchlenie PC

Máte problémy s Vašim počítačom ? , Čakáte na načítanie stránky hodiny ? Máte chuť Váš počítač vhodiť von oknom ? Už nemusíte , pretože tu je podrobný návod ako zrýchliť počítač, optimalizovať a zvýšiť výkon pre pohodlnú prácu a používanie počítača. Na tento návod budeme potrebovať program Advance systém Care a prejdeme si návod od stiahnutia , inštaláciu až po samotné používanie programu.

pc
 
• Stiahnutie  programu

Otvorte si vyhľadávač Google a napíšte Advance systém Care a kliknite na prvý odkaz vo vyhľadávači. Kliknite na položku stiahnuť , a vyberte kam sa má súbor uložiť . Ukladajte s súbor tak aby ste ho ľahko našli – (napríklad pracovná plocha), a počkajte kým sa program nestiahne. Samozrejme program je vo free verzii čiže je voľne stiahnuteľný. Program bude stiahnutý do pár sekúnd.

klávesnice

•Inštalácia programu

Program si vyhľadáte a otvoríte. Hneď ako prvé sa Vás počítač opýta čo chcete povoliť inštaláciu a kliknete Áno. Program sa Vám otvorí a prvé sa zobrazia licenčné ponuky a kliknete na prijať a inštalovať.  Začne sa Vám inštalácia , vy len počkáte kým sa inštalácia dokončí. Keď sa inštalácia dokonči otvoríte program a zobrazí sa Vám ponuka možnosti na zrýchlenie a optimalizáciu počítača.
 
• Program

Ak ste postupovali podľa návodu a máte program otvorený musíte vidieť položku údržba a optimalizácia.
Dole vidíte v guličke sken , ale ešte pred tým si musíte označiť čo všetko chcete optimalizovať. A k chcete všetko komplet tak označte všetko a dajte skenovať.
Teraz prebieha skenovanie Vášho počítača, a keď sa sken dokonči , kliknite na tlačidlo dokončiť a hotovo.

notebook

Váš počítač je zrýchlený a optimalizovaný a môžete pokračovať vo vašej práci či už surfovať po internete alebo používania v práci.
Dúfame že sa Vám tento krátky návod bude páčiť a že Vám zjednodušil prácu s požuvaním počítača.
Ďalšie pokračovanie optimalizácie a zrýchlenie počítača sa dočítate  v ďalšom článku.