Stredná trieda od Asusu

V Číne bol predstavený ďalší smartphon od značky Asus pod názvom Pegasus 4S. Tento smartphon však zaraďujú do strednej triedy so slušným pomerom strán 18:9 .
telefon s androidem


Ø  Asus Pegasus 4S ponúka 5,7 palcový displej s rozlíšením HD s rozmermi 1440 x 720 pixelov, a s pomerom strán už spomenutých 18;9. Celému smartphonu bude veliť osem jadrový procesor MediaTek MT6750T taktovaný na 1,5 GHz. Tento smartphon si môžete vybrať z dvoch prevedení. Jeden bude mať operačnú pamäť 3 GB RAM a 32 Gigovej vnútornú pamäť s reálne dostupnou pamäťou 27 Giga a druhá varianta  je 4 Gigová Rámka s vnútornou pamäťou 64 Giga a reálne využijete 58 Giga. Tak či onak obi dve varianty sú výkone a nemusíte sa báť že by ste nespustili aj náročnejšiu 3D hru a ony dve vnútorné pamäte vám úplne postavia na súbory , hry , aplikácie , a hudbu.

 


ü  Zadný duálny fotoaparát ponúka 16 + 8 megapixelov s rôznymi funkciami napríklad           autofokus z zaostrovanie a clonu a predný fotoaparát ponúka 8 megapixelov na parádne selfie fotky . Nebude chýbať ani čítačka odtlačkov , no tá bola presunutá na zadnú časť smartphonu a je to z toho dôvodu ,pretože rámček na čítačku je malý a museli nemali ho kam umiestniť vďaka mohutnému displeju. Batéria má 4030 mAh a bude sa nabíjať klasickým mikro Usb konektorom. Celé to bude mať pod palcom operačný systém Android 7.0 Nougat s nadstavbou ZenUI od výrobcu. Tento smartphon sa zatiaľ predáva na čínskom trhu v dvoch variantoch a to čiernej alebo zlatej. Cena sa tam pohybuje okolo 300 až 315 eur. Vstup na európsky trh zatiaľ nie je ešte známy , no možno by mal prísť niekedy v budúcom roku.

 komunikace při práci

Takže môžeme povedať že sa bude  jednať naozaj o smartphon strednej triedy ktorý má slušný výkon , duálny fotoaparát a celkom slušnú batériu , no zatiaľ však nevieme či sa bude jednať o rýchle či bezdrôtové nabíjanie . Taktiež nevieme ani či budeme mať podporu našich sieti , a či má konektor na Jack slúchadlá. Toto všetko sa však dozvieme pri prvom predstavení pre európsky trh.  ( Obrázky sú ilustračné) Miki .