Príspevky na Twitteri- jedna veľká komédia

Asi ste zoznámení zo sociálnou sieťou Twitter. Ak na Twitter nechodíte, aj tak zrejme viete, o čom je reč. Je to sociálna sieť, na ktorej ľudia zdieľajú svoje príspevky v podobe fotiek, textu,… no skrátka podobná sieť ako Facebook, no v Amerike je často používaný práve tento Twitter. A práve preto, že ho používa veľa ľudí, nájdeme i rôzne príspevky. Každý nemôže byť génius, no aj géniovia majú slabšie stránky a dni, kedy im to vôbec nepáli. Skrátka ľudia nie sú dokonalí a overíme si to humornou formou, kedy som na istej stránke našiel zoznam najhlúpejších tweet príspevkov, aké sa kedy na tejto sociálnej sieti nachádzali. Jedná sa o prispievateľov z USA, preto sa pokúsim preložiť vám to do slovenčiny tak, aby tie vety mali logiku. Teda moment, tieto príspevky logiku nemajú/heh/. Idem teda na to a dúfam, že vám tieto príspevky vyčaria úsmev na tvári.
mladý muž u laptopu

" Radšej by som sa zabil, než by som mal spáchať samovraždu."

" Aké má Obama priezvisko?"

"Ak sa majú narodiť dvojíčky, trvá to 9 mesiacov, alebo až 18? "

" Prečo sa album speváčky Beyoncé stal číslo jeden v 100 krajinách, ak poznáme len 7 krajín a to:  Áziu , Afriku, Antarktídu, Severnú a Južnú Ameriku a Európu?"

práce u laptopu
"Nechápem, ako natočili film Jurský Park. Ako to, že boli tak blízko tých dinosaurov? Ja by som sa bála."

" Prajem si, aby moja očakávaná dcéra bolo dievča."

" Kto  z Vás tu používa Twitter?"

" To snáď nie je možné! Každý má tento rok narodeniny!"

" Nechápem, prečo ľudia tvrdia, že najlepší výtvor Leonarda da Vinciho bola Mona Lisa. Podľa mňa bol najlepší vo filme Titanic."

" Ako dokážu hluchí ľudia čítať?!"

" Môže sa stať, že deti pri narodení, zdedia tetovanie po svojich rodičoch?"

" Prečo na testy rodičovstva nechodia aj ženy?! Tiež by sa mali presvedčiť, či je to dieťa ich!"

" Každý sa snaží dokázať my, že Amerika je zložená z 50tich štátov. To ale nie je pravda, pretože vedci zistili, že Pluto neexistuje!"