Ozdobte váš dom skleneným prístreškom.

Realizácie zo skla sa stávajú čoraz populárnejšími. Je to z viacerých dôvodov. Sklo sa hodí do väčšiny moderných architektonických štýlov a postupov. Hodí sa do minimalistického štýlu, vďaka svojmu pocitu čistoty a jednoduchosti. Taktiež industriálne štýly majú sklo v obľube. Akýkoľvek štýl ale zvolíte, sklo ako materiál vás odmení svojou pevnosťou, odolnosťou a nenáročnosťou. Pri správnom výbere skla s nerozbitnými vlastnosťami, si môžete pozitívne vlastnosti skla užívať aj niekoľko rokov. Na rozdiel od prírodných materiálov netreba sklo špeciálne ošetrovať pred vplyvom poveternostných podmienok. Jeho údržba je nenáročná a vy tak ušetríte kopec času a peňazí. Sklo dokonale vynikne v kombinácii s kovom, najmä s nerezom. Veľké sklené platne dodajú vašej budove architektonický punc. Či už ako sklenená zástena, veľké vchodové dvere na terasu a v poslednej dobe tiež viac a viac obľúbené sklenené prístrešky.

Sklo2

Sklenené prístrešky ako ochrana vchodových dverí pred dažďom, ochrana terasy, prístupového chodníka alebo altánku. Priečelia budov tak získavajú praktického a zároveň estetického pomocníka. Ak ste sa nechali inšpirovať a plánujete aj vy podobné sklenené realizácie, stavebno-obchodná spoločnosť LMmont bude pre vás ten správny partner pre ich vyhotovenie.

Sklo

Vypracuje vám cenovú ponuku na mieru, dodá potrebný materiál a pomôže tiež s projekciou aj realizáciou. Na výrobu sklenených prístreškov používajú dvojvrstvové lepené sklo, ktoré je zárukou bezpečnosti pred akýmikoľvek padajúcimi predmetmi. Ak sa bezpečnostné sklo rozbije, bezpečnostná fólia pomôže udržať sklo pohromade, nie ste tak ohrozený črepinami a padajúcim sklom. Toto bezpečnostné sklo vám poskytne výhradne LMmont. Na ich stránke nájdete aj príslušné komponenty pre realizácie sklenených prístreškov, horné kotvenie LMmont, dolné kotvenie, dištančná trúbka, podporná konzola a podobne.