Moderná spálňa v hnedej

Snívate o novej modernej spálni ? V tomto článku Vám poradíme ako zmeniť spálňu na nepoznanie. Jednoduché tipy, ktoré Vám pomôžu zmeniť vašu spálňu na nepoznanie.
postel v ložnici
» Hnedá vládne dizajnu

Hnedé farby v dnešnej dobe vládnu trendu.. Samozrejme že s tou hnedou to netreba moc preháňať. Pekne ale od začiatku.

v Na stenu použité drevený hnedý obklad s kombináciou kamenného obkladu. S týchto dvoch kombinácii vám vznikne pekná moderná stena pri posteli ktorá vám zútulni vašu spálňu. Ako podlahu môžete použiť taktiež tmavo hnedú plávajúci podlahu s tepelnou izoláciou. Na úplne doladenie môžete použiť koberce v rožných pestrých farbách. Nočné stolíky máme niekoľko druhov No ak chcete mať pekne moderné stolíky použite závesné nočné stolíky s tmavou hnedou farbou. Na nočnom stolíku môžete mať malú nenápadnú lampičku a ak si radi čítate môžete si na stenu zavesiť LED svetlá ktoré budú svietiť tam kam si ich nasmerujte.

v Aby ste mali spálňu pekne zladenú do hnedej sa hodí veľká čierna posteľ, ktorá dodá celej izbe poslednú bodku na záver. Najčastejšie sa predáva z borovicového alebo bukového dreva. Taktiež si môžete vybrať medzi hnedými alebo čiernymi skrinkami, či vstávaním šatníkom z veľkým úložným priestorom v stene.
jednoduchá ložnice
v Nebojte sa nakombinovať farby hnedú z čiernou. Ak ju pekne nakombinujete bude to niečo čo sa vám niečo čo sa vám určite zapáči a budú vám vašu spálňu závidieť aj vaši susedia. Určite sa nebojte do spálne aj trochu zainvestovať. Trendy spálne idú stále do predu no vy budete na pred ešte niekoľko rokov. Okrem lámp a led svetiel si môžete dať do svojej izby aj svetlá na strop. Najúspornejšie sú bodové svetlá ktoré nie len pekne svietia ale vám aj ušetria peniaze za energiu. Urobte kompromis a nechajte sa inšpirovať nápadmi a moderným trendom. Oddýchnite si v pohodli v novej modernej spálni. (Obrázky sú ilustračné ). Miki