Mobilný telefón Huawei P9 Lite 2017


V čase, keď mobilný telefón Huawei P9 Lite striedal doterajšiu novinku strednej triedy, bratský model P8 Lite, splnil všetky očakávania a stal sa jednotkou na trhu a podobného osudu sa dostalo aj modelu 2017. S dostatočným odstupom času už môžeme povedať, že sa tvorcovia v Huawei znovu trafili do čierneho a P9 Lite sa stal viac než dôstojným nástupcom predchádzajúceho mobilu. Napriek tomu však Huawei nezaspal na vavrínoch a pre tento rok si pripravil inovovanú verziu P9 Lite s jednoduchým dodatkom 2017 v názve.
 bílý Huawei
–        Novinka sa dočkala niekoľkých príjemných vylepšení, pričom jej cena zostala stále veľmi nízko.
–        Príjemné používanie P9 Lite 2017 Vám bude aj naďalej prinášať naozaj fantastický 5,2 palcový IPS displej s Full HD rozlíšením a súčasne so zvýšenou odolnosťou.
–        Znateľnou zmenou prešiel aj celkový dizajn mobilného telefónu, ten je postavený na tenkom, 7,5 mm profilu a vyrobený z veľmi kvalitných prémiových materiálov. Navyše celú zadnú stranu prístroja pokrýva špeciálne sklo vsadené do ozdobnej celokovovej konštrukcie.
–        Na chrbte mobilného telefónu samozrejme nechýba čítačka odtlačkov prstov pre pokročilých a moderné zabezpečenie telefónu a súčasne rýchlejší prístup k dôležitým funkciám.
–        Pre nadšených fotografov je k dispozícii hlavný fotoaparát o veľkosti 12 Mpx doplnený o 8 Mpx selfie kameru. Ako bol vylepšený fotoaparát, tak je aj aktualizovaný výkon celého mobilného telefónu.
–        V náročných hrách alebo aplikáciách sa na tomto novom modeli môžete plne spoľahnúť na osemjadrový procesor Kirin 655 a plné 3 GB operačnej pamäte.
–        V novom modeli Huawei P9 Lite 2017 je najnovšia verzia operačného systému Android 7.0.
 čas na mobilu
Tento renovovaný model mobilného telefónu strednej triedy, je naozaj správnou voľbou pre bežného užívateľa. Kvalitné prevedenie, výborné parametre a nízka cena je tým dôvodom, prečo práve tento telefón vlastniť.