Jeseň plná farieb pre vaše nechty

Azda ani jedno ročné obdobie nemá také nádherné farebné spektrum ako jeseň – a je pravda, že jeseň má svoje čaro. V chladnejších dňoch potešia príjemné prechádzky v parku či meste, horúca šálka kávy, čokolády či voňavého čaju, športové aktivity a v teplejších nám ešte slnko vyčarí úsmev na tvári. Všade sú krásne farebné odtiene červenej, zlatej, hnedej, oranžovej … a podľa týchto skvelých prírodných kombinácií si dokážeme zladiť outfit. Ten pravdaže nepozostáva len z oblečenia, vhodne zvolených doplnkov, upraveného účesu či mejkapu, ale aj nechtov, ktoré tiež výrazne ovplyvnia vnímanie našej osobnosti.

jeseň

Jesenné gélové nechty reprezentujú výrazné, ale aj neutrálne farby gélov, napríklad akrylové farby v prírodných farbách bielej či svetloružovej, ktoré sú vhodné pre problémové, zaťažené nechty a týmto spôsobom ich upravia a obnovujú. Ide o kategóriu FIBERGLASS sensitive vyznačujúce sa skutočnou silou a zároveň citlivosťou k vašim nechtom. Akčnou novinkou z našej ponuky je napríklad farebný LED gél SOFT PEACH za cenu 4,80 za kus. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou silou, ktorá je vďaka pridaniu vlákien – fiberglass, ten rozdiel v porovnaní s bežnými prípravkami je citeľný.

nechty

Jeseň môže znamenať aj množstvo osláv, akcií pred ukončením kalendárneho roka a takou spoločenskou udalosťou môže byť napríklad Halloween, ktorý je aj v našich končinách stále viac obľúbený. A naň sa treba náležite pripraviť – kostýmy majú byť extravagantné, výrazné, okúzľujúce, alebo aj temné či desivé – aj na túto príležitosť si môžete doladiť nechty. Śpeciálne vyzdvihujeme trblietavé gély na modelovanie nechtov – edície BE RICH s veľmi bohatou a hutnou tonizáciou alebo SPARKLE – nádherný svetlý lesk, v cene už od 5,85 eur. Fantastické farby vo výhodnom mega balení v edícii EXTREME v objeme až 15 g. Skrátka, D-NAILS poteší profesionálov aj nadšencov a jeseň s nami bude skutočne TOP bohatá! Objednávky na na našom webe.