Herný počítač, nadupanom štýle

Možno si ani neuvedomíte , a v košíku máte súčiastky za viac ako tisíc eur. Veď si zoberte že len samotný procesor , základná doska , či chladič vás budú stáť nemalé peniaze. Ale tomu je koniec. Na trh prichádza výkonná novinka ktorá vás ohromí.

počítač
 
Samotný počítač z Číny sa skladá z najlepších komponentov aké náročný hráč potrebuje. Obsahuje procesor Intel Core i5 s taktom 3.5 GHz , a grafickou kartou Colorful GTX1060-6GD5 GAMING , čo je už jasné že nepôjde o slabučký počítač na ktorom akurát tak spustite len web. Čo sa ale týka samotnej rámky, tá obsahuje 8 GB DDR4 a o pamäť sa postará 120 GB SSD disk . Čiže ak budete mať v počítači viac hier, a  vôbec to nebude vadiť keďže máte veľký disk na ktorý uložíte takmer všetko čo potrebujete .
 
Energiu sa postará 400 W zdroj a základná doska GIGABYTE B25M-Wind na ktorej môžete meniť súčiastky podľa aktuálnych výkonov modernej techniky . Súčiastky ale budete meniť až za pár rokov , keďže máte s týmto počítačom vystarené niekoľko rokov do predu. Samozrejmosťou nebude ani operačný systém na ktorom spustite všetky hry na ktoré si len zamyslite. Operačný systém počítača je Windows 10 no nebude problém nainštalovať aj novší.
 
A aká bude cena počítača ? Cena je okolo 525 eur , a ak si ho objednáte Priamo z Číny máte možnosť doručenia zdarma až k vám domov.  Nezaplatíte l ani colné a ani  za poštovné, len Vám ho doručia na  adresu .Stačí zaškrtnúť políčko EU Expres . No ak by ste ho hľadali na internete v Čínskych e-shopoch, hľadajte ho pod názvom volá Getworth R12.

monitor
 
Zatiaľ teda ide o najlacnejší počítač s najlepšími výkonnými súčiastkami v histórii. Avšak počítače od rôznych značiek sa stále vyrábajú , a uvidíme či sa nijaká značka tejto Čínskej vyrovná . Novinky v IT počítače bude ešte sledovať a budeme Vás informovať o aktuálnych novinkách.