Dovolenkujte ako králi

VILLA DI BAGNOLO (blízko Florencie, Tuscany, Taliansko)
 
Kaštieľ s vinárstvom, ktorý bol postavený už v 18. storočí, ponúka malebný výhľad na región, keďže je položený na kopci. Má veľké svetlé izby plné očarujúcich starožitností, pohodlné miesta na čítanie či iný relax a rozsiahly pozemok s veľkým bazénom. Spolu s dvoma tenisovými kurtami má rozhodne všetko, čo na dovolenke potrebujete.

apartmán.jpg
 
THE BAY ESTATE (blízko Kerasie, Korfu, Grécko)
 
Luxusná vila, ktorá sa nachádza v blízkosti dlhej pláže v meste Kerasia. Na úpätí sa nachádza malý plážový dom, ktorý slúži ako súkromný prístup na pláž, keďže jediný ďalší prístup je loďou. Spolu so súkromnou plážou, chladnými mramorovými podlahami, obrovskými lustrami, bazénom na terase a súkromným šéfkuchárom je tento hotel snom pre kohokoľvek.
 
FRANKFORT ON THE BEACH ( Ochos Rios, Jamajka)
 
Historická pevnosť zo 17. storočia, ktorá bola zrekonštruovaná na šesťizbový dom, je jedným z najlepších miest na dovolenku v Karibiku. Na obrovskej terase s výhľadom na bielu piesočnú pláž a pobrežný útes popri pití skvelých kokteilov môžete premýšľať nad tým, čo tu asi tak robili W. Churchill, princ Edward, kráľovná Mária či Henry Kissinger, ktorí boli VIP hosťami tohto hotela.
 
VILLA TASCA ( Palermo, Sicília)
 
Spomínaná vila je šľachtická stavba z 18. storočia, ktorá je známa svojou vlastnou históriou. Veľké schodisko, vedúce na hlavné poschodie, je zdobené maľovanými dlažbami, ktoré vytvoril slávny majster Attanasio v roku 1777. Taktiež sa môže pochváliť luxusnými perzskými kobercami a zdobeným benátskym sklom.pokoje.jpg
 
DAR ARBALA ( Marakéš, Maroko)
 
Veľká vila postavená v areáli upravených tropických záhrad s úchvatným výhľadom na pohorie Atlas má 6 izieb, ktoré poskytujú obrovský priestor a luxus. Hotel má aj tenisový kurt, posilňovňu a kúpele. K dispozícii máte všetky potrebné služby a taktiež personál, takmer 24 hodín denne, keďže každý zamestnanec býva práve v danom hoteli.