Chcete pohodlie? Tak ho majte

Čo vám prvé napadne, keď sa povie slovo chata? Alebo turistika? Asi všetko možné, len nie to, čo by to naozaj malo byť pravda? Musíte však myslieť aj na to, že nech sa deje čokoľvek, malo by pre vás byť prioritou práve to, na čo myslíte teraz. A čo to má byť? V prvom rade vaše pohodlie. Hoci si mnohí ľudia myslia, že ľudia, ktorí majú radi pohodlie sú povrchní alebo, že sú leniví či ich častujú nejakými inými hlúpymi prívlastkami, nie je to celkom pravda. Len proste vedia, čo chcú. A nemusia sa za to predsa hanbiť. A prečo by sa akože vôbec mali? Veď je to len ich vec, čo urobia sú svojím životom, nemyslíte?

beanbag

Keď sa raz rozhodnete, že budete myslieť na seba a na svoje pohodlie, nemal by vám to skutočne nikto vyčítať. Pretože nech sa deje čokoľvek, mali by ste myslieť iba na seba. A to je dôležité.

Pozerá sa na vás niekto krivo iba preto, že ste si na chatu či turistiku zobrali nafukovacie vaky? Lebo sa vám na tom pohodlne leží či sedí? Asi je jasné, že je to ich problém a nie váš, pretože vás odsudzujú iba oni. Takže by ste sa tým vôbec nemali zaoberať, pretože sa vás to netýka. A to je niečo, čo mnohí ľudia nie sú celkom schopní pochopiť. Pre mnohých ľudí je pohodlie záruka dobrej nálady. A my na tom teda nevidíme nič zlé a nevhodné. Takže sa tým nezaoberajte.

Nezáleží na tom či niekam idete, alebo sa rozhodnete, že budete doma. Podstatné je, že budete vždy myslieť na seba. A na nič iné a na nikoho iného. Nehovoríme, že nemáte robiť kompromisy.

zelený vak

Ale nenechajte sa za niečo niekým hlúpo odsudzovať. Je to niečo, čo vás v skutočnosti bude iba mrzieť a bolieť a naozaj vám to za to nestojí. Nikto vám nestojí za to, aby ste sa nechali len tak odsudzovať. Pretože nech sa deje čokoľvek, niektoré veci sú proste iba na vás. A to je niečo, na čo by ste sa mali vždy spoliehať, no nie? Sami na seba. Vždy. V každej jednej situácii, do ktorej sa dostanete.