Buďte v teple a zároveň trendy s BIG STAR

Po skončení leta alebo jeho relatívne teplých večeroch a nociach prichádza obdobie jesene. Nie nadarmo sa nazýva aj obdobím farebných listov, tekvicového latté či teplého čaju. Počasie prinesie ochladenie a zo šatníka vyťahujeme hrubšie oblečenie. Niekedy nás prekvapí babie leto – no jedno je isté – chlad vie poriadne prekvapiť aj zo dňa na deň. Po jeseni prichádza pozvoľna aj zima… A my sa musíme čo najskôr rozhodnúť, do akého bundy či kabátu investovať naše úspory… Chceme byť v teple, no túžime byť trendy a nájsť kúsok čo bude sedieť ako uliaty. Možno vás zaujali elegantné kabáty či kožené bundy s kožušinou. Obchod BIG STAR vám ponúka možnosti, ktoré sa vám zapáčia kvalitou ale aj vzhľadom. Prečo zvážiť ich ponuku?

kožené bundy

1. Kabáty a bundy nikdy nevyjdú z módy
Výber je bohatý a vsadiť na klasiku je to najlepšie. Kožené bundy, dlhé kabáty na zimu a prechodné bundy či džínsové bundy na jeseň vo viacerých farbách určite jednoducho zladíte do vášho outfitu.

2. Zahrejú vás, a to zaručene
Na zimu budú vhodné skôr dlhé kabáty a hrubšie materiály, no môžete aj vrstviť. Ak chcete byť v teple, voľte z materiálov ako je vlna, kožušina či páperie. Výborné sú aj celoprešívané bundy.

čierna bunda

3. Na výber je veľa rôznych druhov búnd a kabátov
Keď vsadíte na váš obľúbený strih, viete, čo zamaskovať a čo zvýrazniť. Ak sa chcete vyhnúť optickému skráteniu vašej postavy, noste skôr bundy nad kolená. Pre zvýraznenie pásu sú vhodné modely so zaväzovaním. Ak ste vysoká, môžete si dovoliť dlhé kabáty

4. Ak neviete, stavte na čiernu klasiku
Skombinujete ju na všetky spôsoby. Jeden deň môžete byť elegantná, druhý deň ležérna.

Hľadisko pohodlia je veľmi dôležité, a to či chcete trenčkot alebo bomberku. Ak sa budete cítiť komfortne so strihom, pocítite to aj na vašom sebavedomí. Kvalita a nadčasovosť sú hlavnou myšlienkou značky BIG STAR.