Ako prebieha tantrická masáž?

Túžite a snívate o senzuálnej erotickej masáži? Bojíte sa aleb sa len hanbíte na takúto erotickú a tantra masáž Šaľa vôbec ísť? Už viac prekonajte svoje zábrany a splňte si vaše tajné želania a priania. Ak hľadáte masáž spojenú s hlbším pôžitkom, na rozdiel od klasickej masáže ste teraz na správnom mieste. Tantrická senzuálna masáž je tou správnou. Vaše zmysly budú viac uspokojené, než kedykoľvek predtým. Pri tantrickej masáži sa psychicky aj vyzicky uvoľníte a načerpáte novú dávku vzrušenia a energie.

žena, vášeň

Viete, ako prebieha tantrická masáž? Začiatok masáže začína namaste rituálom. Je to veľmi príjemná časť, kde sa so svojou tantrickou masérkou naladíte na spoločnú vlnu. Zladíte svoje dýchanie a nachystáte sa tak na lepšie prijímanie všetkých dotykov od profesionálnej masérky. Potom nasleduje masáž hlavy. Prečo práve hlavy? Hlava je dosť dôležitá. Po masáži hlavy si ľahnete na brucho. Profesionálna tantrická masérka prechádza veľmi jemnými dotykmi smerom nadol cez krk masírovaním až k chrbtovej časti tela. Chrbátu sa venuje dlhšie, nakoľko je dosť preťažovanou častou tela. Potom nasleduje masáž rúk a chodidiel. Tam je veľa erotogénnych zón a profesionálna masérka presne vie, čo potrebujete. Vy nič nemusíte robiť. Ona vie, presne čo má robiť. Nechajte masérku vykonávať svoju profesiu dôkladne a s láskou. V závere masáže prejde k intímnym častiam vášho tela. Táto masáž môže byť na vlastnú žiadosť, ale nepoznám jediného človeka, čo by túto najvzrušujúcejšiu časť celej masáže vynechal. Doprajte si ešte krajší a nezabudnuteľnejší zážitok s plnohodnotným záverom.

artistic-4889858_1920

Potom vás nechá masérka dodatočne zregenerovať a uvoľníte sa pokojne naležato. Vaše telo bude dokonale oddýchnuté a vy sa budete cítiť ako znovuzrodený. Veď uvidíte. Stačí, keď navštívite takýto erotický masážny tantrický salón a budete vedieť, o čom hovorím. Neváhajte tantrickú masáž vyskúšať na vlastnej koži.