Webstránky, ktoré by ste nemali navštevovať

Pripravili sme si pre vás pár webstránok, ktoré sú dosť znepokojujúce. Mnohí zo zakladateľov týchto webových stránok sa dostali do právnych problémov, kvôli obsahu, ktorý zdieľali.

mobil

Human Leather
Human Leather je britská internetová stránka, ktorá predáva výrobky z ľudskej pokožky. Koža pochádza od ľudí, ktorí ju zverili predajcom pred smrťou. Vyrábajú topánky, peňaženky a tašky z ľudskej pokožky. Najviac sa však darí opaskom, ktoré majú najvyšší dopyt a predaj. Toto je najstrašnejšia internetová lokalita, ktorú by ste nikdy nemali navštíviť, ak si neželáte, aby vás tieto produkty mentálne prenasledovali.

zákaz

A Columbine Site
Táto webová stránka dokumentuje tragickú udalosť, ktorá sa udiala na Columbine High School v Colorade 20. apríla 1999. Dvaja študenti naplánovali útok na svojich spolužiakov z tejto školy, z ktorých 12 zomrelo a 24 bolo zranených. Táto stránka poskytuje aktuálne popisy masovej vraždy, videozáznam vrahov a ich presnú cestu, ktorú prešli, než sa dostali do školy a vykonali túto šialenosť. Vrahovia na konci útoku spáchali samovraždu.

Skyway Bridge
Táto webstránka sleduje všetky samovraždy, ktoré sa odohrali na moste Sunshine Skyway, ktorý sa nachádza na západnom pobreží Floridy v USA. Stránka zobrazuje všetky tragické úmrtia a detaily ľudí, ktorí skočili z mosta. Kliknutím na túto stránku si môžete pozrieť celú históriu tohto nešťastného mostného objektu.

Darwin Time
Jedna z hrozivých webových stránok pozostáva zo zostavovania všetkých teórií o sprisahaní, vrátane 11. septembra, Hitlera a dokonca aj Woodstock. Táto stránka je extrémne nepríjemná a neorganizovaná s veľmi otrasnými obrázkami, spismi, tisícmi hypertextových odkazov náhodne vyplnených a všetko sa zdá byť účinne. Twitterový účet spojený s touto webovou lokalitou museli zrušiť kvôli svojmu zvláštnemu a strašidelnému obsahu.

podzemí

Joy of Satan
Táto stránka je venovaná satanizmu. Založená bola ľuďmi, ktorí majú ideologické a filozofické presvedčenie založené na Satanovi. Zameriavajú sa predovšetkým na dospievajúcich a deti, ktoré vybavujú presvedčeniami, pôvodom, podrobnosťami o Luciferovi a dokonca aj návodom, ako sa stať satanistom a pripojiť sa k pekelnej armáde. Každý má slobodu na výber viery, ale deti by týmto stránka a niečomu podobnému ako satanizmus veriť.

Webstránky, ktoré by ste nemali navštevovať
Share