Krása striebra v podobe strieborných náušníc


Krása, elegancia, pocit výnimočnosti, vnútorná sila a jedinečnosť charakterizuje takmer každú ženu bez ohľadu na vek. Šperky patria k ženám odjakživa, ich krása dokonale ladí s krivkami žien a rafinovane upozorňuje na ich prednosti. Elegantný náhrdelník vo výstrihu alebo jemná retiazka okolo zápästia upútajú a pritiahnu pohľady.

Je všeobecne známe, že krása šperku nepozná hranice.

silver-jewelry-set-3790539_640

Strieborne nausnice patria takisto medzi šperky, ktoré ženy obľubujú na všedný deň a rovnako aj na slávnostné príležitosti. Pri správne upravenom účese vynikne ich krása, upozornia na ladnosť šije a vytvoria výnimočný okamih.

V minulosti ich nosili aj muži, boli prejavom ich majestátnosti, príslušnosti k bohatému rodu a vyznačovali sa robustnosťou. Tento zvyk sa stáročiami vytratil, aj keď v období hippies bol populárny a vyjadroval pocit slobody.

Dnes sú ale náušnice výsadou žien a tomu je prispôsobená ich ponuka, ktorá je skutočne rozmanitá. Od úplne najjednoduchších, cenovo výhodných strieborných náušníc až po drahšie prevedenia s kryštálmi alebo farebnými kamienkami. Spracovanie je veľmi precízne a použité striebro má svoju puncovú hodnotu. Pôvabné sú jemné náušnice s perličkami, ktoré sú v ponuke vo viacerých farbách. Takisto strieborné náušnice so zirkónmi sa tešia popularite, ich elegantný dizajn je v duchu minimalistickej módy a drobné kryštáliky zirkónu sa pekne odrážajú v striebre.

Výhodou ponúkaných strieborných náušníc je ich možné doladenie takmer ku každému oblečeniu, či už farebne alebo tvarovo. Visiace náušnice sú vhodné k vypnutému účesu e je jedno, či máte rifle a tričko alebo róbu vždy pôsobia honosne.

jewelry-4134190_640

Sú vždy vhodným darčekom a tipom na obdarovanie. Popri ich kráse Vás poteší záujem darcu o Vás a namiesto slov to šperk vyjadrí sám.

Akýkoľvek vybraný druh strieborných náušníc Vám dodá eleganciu v práci, na obchodnom rokovaní v škole alebo na malej prechádzke.