Ešte nemáte svoj fitness náramok ?

Venujete sa aktívne športu a uvítali by ste náramok, podľa ktorého si môžete svoje vlastné telesné údaje merať a sledovať? Alebo len chcete mať svoje zdravie pod kontrolou? Mali by ste si zadovážiť fitness náramok! Nielen, že je veľmi moderný ale hlavne účelný. Počas vašej fyzickej aktivity vám zmeria tep, tlak, pulz a mnohé iné.

fitness náramek

Dnes je veľmi rozšírené merať si svoje kroky počas dňa, asi už viete, že minimálna hranica je 10 000 krokov za deň. Je to vynikajúci dôvod nato, aby ste auto alebo autobus vymenili za prirodzenú chôdzu. Ale netreba to preháňať a samozrejme závisí to od vášho cieľa kde sa chcete dostať, na druhý koniec mesta asi nepôjdete pešo. Taktiež vás fitness náramok informuje o tom, koľko poschodí ste počas svojho dňa zdolali, na tretie poschodie teda radšej použite schody než výťah.

V súčasnej modernej dobe môžete vybrať zo širokého množstva fitness náramkov, ktoré sa líšia predovšetkým cenami a svojim výzorom. Funkcie sa v mnohých prípadoch neodlišujú a aj tie nie príliš lacné náramky sú vo svojej podstate rovnaké ako tie za prijateľnejšiu cenu. Ďalšou vychytávkou fitness náramku je meranie kvality vášho spánku, kedy vám taktiež meria tlak, meria aj to kedy ste sa na posteli prevalili, či ste sa náhodou neprebrali a koľko ste vlastne spali. Fitness náramok si môžete prepojiť aj so svojim mobilným telefónom, do ktorého si stiahnete aplikáciu, zadáte svoje údaje ako napríklad pohlavie, vek, váhu a výšku a slúži to ako keby taký sumár vášho denného pohybu.

chytrý nárame

Čo sa týka vzhľadu fitness náramkov sú vhodné pre obe pohlavia. Existujú náramky s väčším prevedením, ktoré sa asi hodia viac pre pánov. Pre dámy sú vhodné menšie náramky, ktoré majú možnosť vymeniteľného remienku, ktorý si môžete kombinovať ku svojmu momentálnemu oblečeniu a funguje nie len ako pomoc k vášmu pohybu ale aj ako pekný doplnok na ruke. Niektoré náramky dokážu merať aj váš jedálniček a hlavne váš pitný režim počas dňa. Pokiaľ máte napríklad problém s pitným režimom, a napijete sa len vtedy keď pociťujete smäd, čo zo zdravotného hľadiska nie je vôbec dobré, pretože by ste mali piť pravidelne počas dňa aj keď nie ste smädný. Fitness náramok dokáže svojmu majiteľovi pripomenúť aby sa napil, čo si zaznamenáte a na konci dňa si viete skontrolovať koľko litrov ste vypili.

Pokiaľ ešte stále rozmýšľate nad fitness náramkom a bojíte sa či to nie je len momentálny trend, neváhajte a zadovážte si ho. Tiež taký typ náramku vlastním a pripomína mi dôležité informácie počas dňa.